Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

KONTAKTY

Da-So Group s.r.o.
Bruzovice 141
739 36 Bruzovice
tel: +420-777-454-823
info@kempergroup.cz
Pracovní dny 8:00 - 16:00

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 6 487 Kč
SKLADEM

Kemper Group v Česku

Již několik let působí v České republice skupina Kemper Group prostřednictvím naší společnosti Da-So Group s.r.o., kdy stále rostoucí oblíbenost a prodej je důkazem kvality a přijatelných cen. Optimalizujeme skladové zásoby dle akuálních potřeb zákazníků, nabízíme profesionální poradenství a přizpůsobení se požadavkům.

Italská skupina Kemper Group působí na českém a slovenském trhu prostřednictvím naší společnosti od roku 2010. Mezi nabízené značky patří také divize Plein Air a Walkover. Nabízíme Vám produkty především pro dům, zahradu, dílnu, stavbu, catering a volný čas. Všechny produkty jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a skvělý design. Naše společnost Vám nabízí nejen tyto kvalitní produkty, ale také profesionální a férový přístup.

S více než 60 letým působením na trhu, prostřednictvím akvizice konkurentů a postupným rozvojem nových obchodních linií, je Kemper Group nyní jedničkou na trhu v oblasti výroby a prodeje pro:

1. Výrobky pro plynové a elektrické svařování (profesionální a DIY)
2. Venkovní produkty (například grilování, topení, kempování)
3. Výrobky pro domácnost (elektrické topení, úprava vzduchu, lapače hmyzu)
4. Výrobky pro HORECA sektor (propracovaný systém modulární prezentace)

Na současném trhu stále více se rozvíjející Kemper Group optimalizuje produkci a distribuci s podporou profesionálně vybraného, mladého a dynamického týmu.