Logo
8:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Kemper blog

Kemper blog

E-shop Kemper Group: rady, odpovědi, názory

Vítejte na naše blogu, už jen skutečnost, že jste zde, náš těší. Pokusíme se odpovědět na časté dotazy, budeme prezentovat naše výrobky, dáme vám tipy, občas s dovolením vyslovíme náš názor.

Nejnovější články

Rady a tipy
16.03.2020
Rady a tipy
Velmi si vážíme každého zákazníka, pro Vaši spokojenost vyvíjíme maximální úsilí, nicméně ačkoli Vás neradi obtěžujeme, přečtěte si a dbejte níže uvedených pokynů. Přeprava zásilek eshopu Kempergroup.cz se obecně řídí všeobecnými obchodními podmínkami přepravce DPD a PPL.
Rady a tipy
15.03.2019
Rady a tipy
Technická komise TC181, pod tlakem evropských zástupců, zavedla nařízení pro zvýšení bezpečnosti uživatelů propichovacích kartuší. Nejprve regulací EN-521 s platností od roku 2006. Kdy následně zavedla nové nařízení 2012: EN-417 s platností od dubna 2014.
Rady a tipy
15.09.2017
Rady a tipy
Často se setkáváme s dotazem, co znamená „krytí IP“ u produktu… Obecně se stupeň krytí užívá u elektro zařízení  - přístroje, kdy označuje jeho odolnost proti vniknutí pevných částic a vodě.
Rady a tipy
04.05.2017
Rady a tipy
Nelze popřít, že medializované a hojně se vyskytující klíště je z pohledu člověka velmi nebezpečným hmyzem, nicméně je kapku škoda, že níže uvedení komáři, ovádi či muchničky jsou v našich končinách relativně podceňovány.
Rady a tipy
27.02.2017
Rady a tipy
Infrazářič, v závislosti na typu a konstrukci, slouží k lokálnímu vytápění, temperování, vysoušení v izolovaných či neizolovaných prostorách, k vytápění objektů v exteriérech a v neposlední řadě jako regenerační zdroj tepla při relaxaci či poúrazových stavech.
Rady a tipy
06.01.2017
Rady a tipy
Ve svém dětském pokoji trávíš mnoho hodin denně, děláš domácí úkoly, hraješ si nebo se věnuješ jiné zábavě. Chceš rozvinout svou kreativitu nebo někomu něco vyrobit a udělat mu radost?
Rady a tipy
01.12.2016
Rady a tipy
Pořídit si lapač hmyzu, ano či ne? Odpověď zní jednoznačně, ano, pomineme li naše pohodlí, lapač hmyzu nejen zlepší hygienu prostředí, ale také nepřímo pomáhá k ochraně zdraví. Krevsající hmyz, jak je všeobecně známo, je přenašečem různých velmi nebezpečných chorob, a ať se na nás ekologové zlobí,
Rady a tipy
23.11.2016
Rady a tipy
Původním palivem mobilních hořáků byl benzín, kdy v Česku zlidověl název letlampa. Benzínové palivo postupně nahradil dostupnější resp. efektivnější propan (butan) + případné další chemické složky zlepšující vlastnosti plamene.
Rady a tipy
14.11.2016
Rady a tipy
Mini svářecí resp. pájecí souprava MINI AUTOGEN, může plnohodnotně nahradit klasický AUTOGEN. Autogen je slangový výraz pro plamenné svařování, pájení či řezání směsí kyslíku a hořlavého plynu (propan, metan, acetylen, vodík).
Rady a tipy
14.11.2016
Rady a tipy
Plynový vařič je často jedinou možnou volbou „kulturního" vaření například při absenci elektrické přípojky nebo při nedostatku elektrické energie (např. slabá přípojka), připojujeme jej k propan butanu (LPG 28-50 mbar).
Článků na stránku 102030