Logo
 1. Úvod
 2. Plynová topidla
 3. Soleado Fuego Plus

Soleado Fuego Plus

Tepelný zářič na propan butan

Soleado Fuego Plus - Exkluzivní topidlo na propan butan: 100% produkce Itálie. Plamen ve skleněné trubici dodá prostoru nejen teplo, ale také příjemno... celý popis
Číslo produktu:AA800INR
EAN kód:8008004130633
Výrobce:Kemper Group
Kompletní specifikace

Soleado Fuego Plus - Exkluzivní topidlo na propan butan: 100% produkce Itálie. Plamen ve skleněné trubici dodá prostoru nejen teplo, ale také příjemnou atmosféru.

Konstrukce: Fuego Plus má robustní konstrukci z leštěné nerezové oceli a práškově lakované opláštění - barva černá.

Transportní kolečka: pro snadnou manipulaci je Fuego Plus vybaveno transportními kolečky, kdy vzhledem ke kvalitnímu vyvážení, s ním může manipulovat i fyzicky méně zdatná osoba.

Bezpečnostní koš: dekorativní ocelový koš chrání skleněnou trubici (výrobce SCHOTT) před poškozením a nežádoucím dotykem. Koš má kuželovitý tvar a je vyroben z 4 mm resp. 5 mm kruhové oceli, čímž je zvýšená jeho pevnost a funkčnost.

Reflektor - odrážeč: reflektor je vyroben s nerezové oceli, má speciální tvar, který nejen lépe odráží teplo a tím zvyšuje efektivitu, ale také snižuje spotřebu propan butanu.

Skleněná trubice: ohřívače Fuego Plus jsou vybaveny skleněnou trubící, vyrobenou firmou SCHOTT, která vyzařuje 7 krát více infra záření než podobná topidla, navíc je extrémně odolná ke změně teplot. Odolá okamžitým změnám teploty z -70°C na 250°C. Materiál trubice nezmění své fyzikální vlastnosti pomalým ohřátím až do 1800°C. Rozměry vnější průměr 90 mm x vnitřní průměr 84 mm x délka 1188 mm

Hořák: Modul hořáku je z nerezové leštěné oceli.

Ovládací modul: Fuego Plus je vybaveno manuálním ovladačem výkonu a elektronickým piezo zapalováním.

Bezpečnost: bezpečnost provozu zajišťuje termo jištění v kombinaci s pilotním plamenem, kdy při nekontrolovaném zhasnutí plamene, elektromagnetický ventil automaticky vypne přívod plynu. Navíc je Fuego Plus vybaveno tzv. pádovou pojistkou, která vypne přívod plynu při převržení nebo nebezpečném náklonu topidla.

 • barva černá
 • výkon min. 6,0 kW - max. 10,2 kW
 • spotřeba 0,6 - 0,79 kg/h
 • typ plynu G30 G31
 • vstupní tlak 28 - 37 mbar (dodáváme včetně regulátoru a hadice)
 • ochrana IP20
 • rozměr topidla v 220 x h 70 x š 65 cm
 • hmotnost topidla 30 kg
 • rozměr balení 120 x 40 x 62 cm
 • hmotnost balení 38 kg
Zboží zařazeno v kategoriích

      

 

© Copyright 2012 – 2019 Da-So Group s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.