Logo
  1. Úvod
  2. Kemper blog
  3. Rady a tipy

Rady a tipy

V této kategorii naleznete rady a tipy jak, proč nebo zda Wink

Nejnovější články
Rady a tipy
15.03.2019
Rady a tipy
Technická komise TC181, pod tlakem evropských zástupců, zavedla nařízení pro zvýšení bezpečnosti uživatelů propichovacích kartuší. Nejprve regulací EN-521 s platností od roku 2006. Kdy následně zavedla nové nařízení 2012: EN-417 s platností od dubna 2014.
Rady a tipy
15.09.2017
Rady a tipy
Často se setkáváme s dotazem, co znamená „krytí IP“ u produktu… Obecně se stupeň krytí užívá u elektro zařízení  - přístroje, kdy označuje jeho odolnost proti vniknutí pevných částic a vodě.
Rady a tipy
04.05.2017
Rady a tipy
Nelze popřít, že medializované a hojně se vyskytující klíště je z pohledu člověka velmi nebezpečným hmyzem, nicméně je kapku škoda, že níže uvedení komáři, ovádi či muchničky jsou v našich končinách relativně podceňovány.
Rady a tipy
27.02.2017
Rady a tipy
Infrazářič, v závislosti na typu a konstrukci, slouží k lokálnímu vytápění, temperování, vysoušení v izolovaných či neizolovaných prostorách, k vytápění objektů v exteriérech a v neposlední řadě jako regenerační zdroj tepla při relaxaci či poúrazových stavech.
Rady a tipy
06.01.2017
Rady a tipy
Ve svém dětském pokoji trávíš mnoho hodin denně, děláš domácí úkoly, hraješ si nebo se věnuješ jiné zábavě. Chceš rozvinout svou kreativitu nebo někomu něco vyrobit a udělat mu radost?
Rady a tipy
01.12.2016
Rady a tipy
Pořídit si lapač hmyzu, ano či ne? Odpověď zní jednoznačně, ano, pomineme li naše pohodlí, lapač hmyzu nejen zlepší hygienu prostředí, ale také nepřímo pomáhá k ochraně zdraví. Krevsající hmyz, jak je všeobecně známo, je přenašečem různých velmi nebezpečných chorob, a ať se na nás ekologové zlobí,
Rady a tipy
23.11.2016
Rady a tipy
Původním palivem mobilních hořáků byl benzín, kdy v Česku zlidověl název letlampa. Benzínové palivo postupně nahradil dostupnější resp. efektivnější propan (butan) + případné další chemické složky zlepšující vlastnosti plamene.
Rady a tipy
14.11.2016
Rady a tipy
Mini svářecí resp. pájecí souprava MINI AUTOGEN, může plnohodnotně nahradit klasický AUTOGEN. Autogen je slangový výraz pro plamenné svařování, pájení či řezání směsí kyslíku a hořlavého plynu (propan, metan, acetylen, vodík).
Rady a tipy
14.11.2016
Rady a tipy
Plynový vařič je často jedinou možnou volbou „kulturního" vaření například při absenci elektrické přípojky nebo při nedostatku elektrické energie (např. slabá přípojka), připojujeme jej k propan butanu (LPG 28-50 mbar).
Rady a tipy
11.11.2016
Rady a tipy
Ochladí li se, nabízí se dvě možnosti, přidat vrstvy oblečení nebo investovat do vytápění. Soleado tepelné zářiče ať plynové či elektrické lze využít nejen při příjemných chvílích na terase, ale také u vířivky, bazénu, v zimní zahradě, či na zahradní párty.
Článků na stránku 102030

      

 

© Copyright 2012 – 2019 Da-So Group s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.