Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

KONTAKTY

Da-So Group s.r.o.
Bruzovice 141
739 36 Bruzovice
tel: +420-777-454-823
info@kempergroup.cz
Pracovní dny 8:00 - 16:00

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 6 487 Kč
SKLADEM

Rady a tipy

V této kategorii naleznete rady a tipy jak, proč nebo zda Wink

Stupeň krytí IP?

15. 09. 2017 | Rady a tipy

Často se setkáváme s dotazem, co znamená „krytí IP“ u produktu… Obecně se stupeň krytí užívá u elektro zařízení  - přístroje, kdy označuje jeho odolnost proti vniknutí pevných částic a vodě.

celý článek

Klíšťata jsou nebezpečná

04. 05. 2017 | Rady a tipy

Nelze popřít, že medializované a hojně se vyskytující klíště je z pohledu člověka velmi nebezpečným hmyzem, nicméně je kapku škoda, že níže uvedení komáři, ovádi či muchničky jsou v našich končinách relativně podceňovány.

celý článek

Životnost infračervených zářivek

27. 02. 2017 | Rady a tipy

Infrazářič, v závislosti na typu a konstrukci, slouží k lokálnímu vytápění, temperování, vysoušení v izolovaných či neizolovaných prostorách, k vytápění objektů v exteriérech a v neposlední řadě jako regenerační zdroj tepla při relaxaci či poúrazových stavech.

celý článek

Udělej sobě nebo blízkému radost

06. 01. 2017 | Rady a tipy

Ve svém dětském pokoji trávíš mnoho hodin denně, děláš domácí úkoly, hraješ si nebo se věnuješ jiné zábavě. Chceš rozvinout svou kreativitu nebo někomu něco vyrobit a udělat mu radost?

celý článek

Otravné mouchy, nebezpeční komáři - jak na ně?

01. 12. 2016 | Rady a tipy

Pořídit si lapač hmyzu, ano či ne? Odpověď zní jednoznačně, ano, pomineme li naše pohodlí, lapač hmyzu nejen zlepší hygienu prostředí, ale také nepřímo pomáhá k ochraně zdraví. Krevsající hmyz, jak je všeobecně známo, je přenašečem různých velmi nebezpečných chorob, a ať se na nás ekologové zlobí,

celý článek

Čím zapálit, nahřát nebo pájet?

23. 11. 2016 | Rady a tipy

Původním palivem mobilních hořáků byl benzín, kdy v Česku zlidověl název letlampa. Benzínové palivo postupně nahradil dostupnější resp. efektivnější propan (butan) + případné další chemické složky zlepšující vlastnosti plamene.

celý článek

O mini autogenu

14. 11. 2016 | Rady a tipy

Mini svářecí resp. pájecí souprava MINI AUTOGEN, může plnohodnotně nahradit klasický AUTOGEN. Autogen je slangový výraz pro plamenné svařování, pájení či řezání směsí kyslíku a hořlavého plynu (propan, metan, acetylen, vodík).

celý článek

Plynové vařiče - stále oblíbené

14. 11. 2016 | Rady a tipy

Plynový vařič je často jedinou možnou volbou „kulturního" vaření například při absenci elektrické přípojky nebo při nedostatku elektrické energie (např. slabá přípojka), připojujeme jej k propan butanu (LPG 28-50 mbar).

celý článek

Tepelný zářič nebo svetr?

11. 11. 2016 | Rady a tipy

Ochladí li se, nabízí se dvě možnosti, přidat vrstvy oblečení nebo investovat do vytápění. Soleado tepelné zářiče ať plynové či elektrické lze využít nejen při příjemných chvílích na terase, ale také u vířivky, bazénu, v zimní zahradě, či na zahradní párty.

celý článek