Logo

KG-BIO

Hořák na plevel

Hořák na plevel - Podpalovač, likvidátor plevele a mechu. Hořák je vhodný pro ekologickou likvidaci plevele či jako podpalovač grilů, krbů, k rozmrazo... celý popis
Číslo produktu:1047GBPC
EAN kód:8008004071585
Výrobce:Kemper Group
Kartuše součásti:ANO
Předehřev plynu:NE
Kompletní specifikace

Hořák na plevel - Podpalovač, likvidátor plevele a mechu. Hořák je vhodný pro ekologickou likvidaci plevele či jako podpalovač grilů, krbů, k rozmrazování apod.. Plynulá regulace výkonu, piezo elektrické zapalování, pogumovaná rukojeť, ocelové - chromované tělo hořáku, robustní hubice. 

S hořákem na zahradu? Ano, hubení plevele přehřátím je nejekologičtější a nejefektivnější! Plynové hořáky mohou sloužit také pro údržbu vašich chodníků či teras. Nežádoucím travinám mezi dlaždicemi lehce opálíme konečky kdy narušením buněčné struktury traviny přehřátím tato uhyne. Plevel stačí nahřát, nikoliv spálit. Správné nahřátí můžete zkontrolovat tak, že zkusíte otisknout svůj palec na list, pokud se na listu objeví otisk je nahřátí správné. Následně stačí traviny po cca dvou dnech odstranit pouhým zametením. Hořáky jsou vhodné jak pro domácí tak profesionální užití. Domácí hořáky můžeme využít nejen pro hubení plevelů, ale také jako podpalovač krbů, kotlů, grilů apod..

  • V balení kartuše SUPERGAS 330g
  • PIEZO zapalování
  • Výkon 6 kW
  • Spotřeba max. 428 g/h
  • Teplota plamene cca 1750°C
  • Délka hořáku 83 cm
Zboží zařazeno v kategoriích

      

 

© Copyright 2012 – 2019 Da-So Group s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.