Logo

Aspy 3

Lapač hmyzu

Lapač hmyzu - Třetí nová řada oblíbeného modelu Aspy nově nabízí subtilní a moderní design a velmi tichý sací ventilátor. Bezchemický lapač hmyzu se s... celý popis
Číslo produktu:EI-AN
EAN kód:8008004122003
Výrobce:Kemper Group
Záruka:6 / 24 měsíců (zářivka / přístroj)
Kompletní specifikace

Lapač hmyzu - Třetí nová řada oblíbeného modelu Aspy nově nabízí subtilní a moderní design a velmi tichý sací ventilátor.

Bezchemický lapač hmyzu se sacím ventilátorem. Hmyz je nalákán UV-A světlem a vtažen do speciálního sběrného koše kde uhyne dehydratací, sběrný koš lze jednoduše po naplnění hygienicky vysypat.

Lapač hmyzu Aspy 3 je vhodný pro interiéry a chráněné exteriéry pro likvidaci krevsajícího hmyzu a různé druhy much. Neúčinný proti medonosnému hmyzu, vosám, čmelákům, sršňům.

UV-A světlo vlnové délky 365 nm je pro hmyz atraktivní (zejména pro komáry, ovády a mouchy), chceme li docílit maximální účinnosti lapače hmyzu, je vhodné jej umístit alespoň do výšky 1 metr a na nejtmavší místo v prostoru, který chceme chránit. Naopak je nevhodné lapač hmyzu umísťovat do vaší bezprostřední blízkosti, hmyz letící k lapači hmyzu by vás obtěžoval.

  • účinnost na 60 m2
  • napájení kabelem s vidlicí 230V
  • aktinická UV-A zářivka 7W
  • celková spotřeba 15W
  • hmotnost 1,15 kg
  • rozměry 41 x 15,5 cm
Zboží zařazeno v kategoriích

      

 

© Copyright 2012 – 2019 Da-So Group s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.